os. Kombatantów 20 37-500 Jarosław kwiaciarnia.bukieciarnia@gmail.com 661 227 068

Bukiety i kosze okolicznościowe

Bukiet róż na 50 urodziny to bardzo dobry pomysł. Może być wyrazem wdzięczności od męża i dzieci. To świetna okazja by mama i żona poczuła się, jak prawdziwa królowa. Bogaty bukiet z tulipanów lub białej eustomy sprawdzi się równie dobrze. Kwiaciarnia Bukieciarnia wykona dla Państwa bukiet z mieszanych kwiatów lub z jednego gatunku. Na przykład bukiet na 18 urodziny dla dziewczyny może zostać skomponowany z piwonii, eustomy i goździków lub ze słoneczników. Kwiaty sezonowe i te dostępne cały rok mogą wejść w jego skład – wystarczy szczegóły zamówienia uzgodnić z florystą. 

Kosze okolicznościowe dopasowane do okazji

Warto dopasować kompozycję do osoby, którą chcemy obdarować kwiatami. Sporą popularnością cieszą się również kwiaty w koszu wiklinowym na urodziny – mają one wtedy nieco inną formę niż klasyczny bukiet. W kwiaciarni Bukieciarnia w Jarosławiu niemal każdy element bukietu można dowolnie spersonalizować. Wystarczy uzgodnić szczegóły z florystą podczas składania zamówienia. 

Bukiet dla mężczyzny

Bukiet dla mężczyzny w pewnych sytuacjach jest również dobrym wyborem. Szczególnie gdy kompozycja ma wyrażać gratulacje lub podziękowanie. Sytuacje, kiedy można udać się do kwiaciarni, by zamówić bukiet dla mężczyzny to: awans w pracy, obrona pracy doktorskiej,  podziękowanie dla promotora. Również Dzień Nauczyciela to dobra okazja, by zamówić kompozycję dla matematyka lub historyka, który uczy nasze dzieci.

Kwiaty dla mamy, siostry, narzeczonej…

Bukiety i kosze okolicznościowe sprawdzają się jako podarunki na różne okazje. Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet i Dzień Matki to kiedy warto wręczyć naręcze kwiatów kobietom, które kochamy i darzymy szacunkiem. Bukiet na urodziny dla koleżanki, rustykalny bukiet na Dzień Kobiet lub imieniny Kwiaciarnia Bukieciarnia specjalizuje się w tworzeniu niepowtarzalnych bukietów na urodziny czy rocznicę ślubu. Kwiaty wręczone bez okazji również dają wiele radości. Zamów je u nas!