os. Kombatantów 20 37-500 Jarosław kwiaciarnia.bukieciarnia@gmail.com 661 227 068

Aranżacje kościołów i bukiety ślubne

W Jarosławiu, jak chyba w każdym mieście w naszym kraju, świeże kwiaty cięte występują jako nieodłączny element ślubnej dekoracji kościoła. Znaleźć je możemy również na sali weselnej podczas przyjęcia. Ciekawe aranżacje idealnie podkreślają wyjątkowość chwili zaślubin i komponują się z wystrojem tych miejsc. Kwiaciarnia Bukieciarnia z najwyższą starannością tworzy klasyczne i oryginalne kompozycje z kwiatów i bukiety ślubne.

Bukiet ślubny, butonierki, dekoracje kwiatowe na stoły weselne, kompozycje w kościele i ozdoby na samochodzie, którym będziecie się przemieszczać w tym ważnym dla Was dniu, muszą do siebie pasować. Dlatego najlepiej zamówić je w jednym miejscu.

Bukiety ślubne Jarosław

Nasze bukiety ślubne składają się z żywych kwiatów. Są wykonane w 100% z naturalnych materiałów, na życzenie można udekorować je materiałową wstążką lub innymi ozdobami. Kwiaty, których używamy w naszych bukietach, są dostępne przez cały rok, ale jesteśmy oczywiście zwolennikami sezonowych roślin w okresie ich kwitnienia. Bukiety można zamówić nawet ze sporym wyprzedzeniem, aby uniknąć stresu związanego z przygotowaniami do ślubu lub imprezy okolicznościowej. Nasze bukiety są wykonywane na zamówienie w różnych kształtach i rozmiarach, aby pasowały do każdej okazji ślubu cywilnego lub kościelnego. Jesteśmy otwarci na sugestie Panien Młodych.