Kwiaty na urodziny. Poznajcie najpiękniejsze zasady komponowania bukietu urodzinowego.

Jakie bukiety kwiatów zamówić dla dziewczyny, mamy, babci?

Róże, tulipany lub goździki dają wiele radości obdarowanej nimi osobie. Nie tylko popularne gatunki kwiatów sprawdzą się w bukiecie na tę okazję. ich odmiany mogą być różne, jednak najważniejsze jest to, żeby kwiaty były wysokiej jakości. W lokalnych kwiaciarniach zamówicie kwiaty na urodziny w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy zwolennikami wybierania roślin sezonowych, ponieważ są uprawiane w Polsce i pasują do aktualnej pory roku. To daje najwięcej radości, bo każdy kwiat ma swój czas w ciągu roku.

Czy wiecie, jakie rośliny najlepiej sprawdzą się w roli bukietu na urodziny?

Decydując się na podarowanie solenizantowi bukietu, staniecie przed dylematem – jakie kwiaty wybrać? Eleganckie róże, barwne i radosne kwiaty mieszane, a może nowoczesna aranżacja florystyczna? Macie wątpliwości, czy uda się Wam skomponować odpowiednią kompozycję? Bukiet to nie tylko ozdoba na stół. To także wyraz uczuć, które przejawiają się w formie pięknych kwiatów.

Jakie bukiety kwiatów zamówić dla dziewczyny, mamy, babci?

Bukiety dla dziewczyny, mamy, babci to propozycje, które z pewnością spodobają się każdej z ważnych dla Was kobiet. W naszej ofercie znajdziecie bukiety urodzinowe wykonane z różnych kwiatów. Do nich zostają dobrane zielone gałązki, aby bukiet był pełniejszy. Dzieło wieńczą wstążki, kolorowa lub bezbarwna folia lub delikatne ozdoby.

Kolor kwiatów i gatunki warto dobrać do preferencji obdarowanej osoby. Dobrym sposobem jest zapytanie mamy, babci lub dziewczyny, jakie kwiaty się jej podobają. Najchętniej wybierane kwiaty urodzinowe to: gerbera, goździki, słonecznik, tulipany, eustoma i róże. Jeśli solenizantka wspominała kiedyś, że widziała u znajomej pięknego storczyka – warto zamiast bukietu wybrać kwiat doniczkowy. Nie tylko będzie on pięknie prezentował się na stole, ale też zachwyci gości.

Jakie bukiety kwiatów zamówić dla dziewczyny, mamy, babci?

Jakich kwiatów zwyczajowo nie wręcza się na urodziny?

Jeśli solenizantka zaprasza nas na przyjęcie urodzinowe to nie kupujmy kwiatów doniczkowych. To nieeleganckie. Wybierzmy bukiet świeżych, ciętych kwiatów. Co innego, gdy to my odwiedzamy bez zapowiedzi osobę, która obchodzi lub niedawno obchodziła urodziny. Nie powinno się też wręczać kwiatów żałobnych. Kalie i chryzantemy lepiej zostawić na inne okazje. Macie wątpliwości, jakie kwiaty wybrać? Zapytajcie florysty!

Chcecie zamówić kompozycję na urodziny z dostawą?

Jeśli planujecie wysłać bukiet kwiatów na urodziny, a sami tylko zadzwonić z życzeniami, to macie taką możliwość. Bukiet róż lub inną uroczą wiązankę może dostarczyć bliskiej osobie pracownik naszej kwiaciarni. Zamówienie można złożyć telefonicznie.