Kwiaty na Dzień Babci – pokaż, że pamiętasz

Kwiaty na Dzień Babci - pokaż, że pamiętasz

Niedługo Dzień Babci i Dziadka! Warto przypomnieć sobie kim są w Twoim życiu te osoby i ile im zawdzięczasz. Kwiaty powinieneś wręczać im nie tylko na specjalne okazje, ale także dlatego, że są one jednymi z najmilszych osób w Twoim życiu. Przyznaj, że czasem o tym zapominasz!


Mama kazała ci jeść zdrowe posiłki, ale babcia zakazy i nakazy ma już za sobą. Ona wychowała swoje dzieci i nie widzi potrzeby, by robić to ponownie. To dlatego jadłeś lody na śniadanie w jej domu, mogłeś siedzieć do późna, (no… maksymalnie do 22) oglądając kreskówki i nie musiałeś kończyć swoich warzyw, jeśli nie miałeś na to ochoty. Dom babci był najbardziej epickim miejscem w Twoim dzieciństwie. Dlatego babcia zasługuje na coś miłego – na przykład bukiet kwiatów z okazji Dnia Babci.

Kwiaty dla babci to zawsze dobra opcja

W Bukieciarni w Jarosławiu znajdziesz kwiaty, które babcie kochają najbardziej: róże, frezje, gerbery, a także storczyki i cyklameny w doniczkach. Możesz dołączyć kwiaty do drobnego prezentu lub wręczyć je osobno. Wybierz swój ulubiony bukiet kwiatów dla babci i pokaż jej, jak bardzo Ci na niej zależy.

Pokaż swojej babci, że ją kochasz!

Babcia jest pierwszą osobą, która pamięta o Twoich urodzinach, a ostatnią, która przypomina Ci o swoich. Dlatego jeśli nie masz głowy do dat, to zapisz sobie koniecznie dwie: Dzień Babci – 21 stycznia i urodziny swojej babci. O imieninach również możesz pamiętać, ale nie jest to obowiązkowe, jak dwie poprzednie daty. Jeśli nie dostanie przesyłki z kwiatami na Dzień Babci, to lepiej niech to będzie dlatego, że sam ją sobie ręcznie dostarczysz. W przeciwnym razie poczucie winy gwarantowane, poza tym te wszystkie święta po coś są (żeby porozmawiać, wypić razem herbatę, pograć w karty).

Wręczanie (nawet malutkich) prezentów babci jest dla niej ważne, ponieważ jest to symbol Twojego przywiązania do niej. Jest twoją babcią i ma prawo trochę marudzić. Przecież ona cię rozpieszczała i pewnie pilnowała cię cały czas, gdy byłeś brzdącem. Zajmowała się wszystkimi Twoimi potrzebami, dając jednocześnie rodzicom chwilę wytchnienia.
Kwiaty dla babci są w tym momencie nie tylko zasłużone, ale zdobyte krwią, potem i łzami (głównie jej własnymi).

Bez dalszego zastanawiania się, wybierz bukiet w kolorze, który Twoja babcia lubi. Może ma swoje ulubione kwiaty? Ile właściwie o niej wiesz, jako wnuczek?

Nie czekaj na Dzień Babci - wręczaj kwiaty bez powodu

Nie czekaj na Dzień Babci – wręczaj kwiaty bez powodu

Po co wysyłać kwiaty do babci bez powodu? Nie pozwól, żeby twoja kochana babcia przyłapała cię na takim pytaniu. Odpowiedź jest prosta – w związku z tym, że jest to najbardziej wzruszający prezent, jaki można jej podarować. Jeśli jesteś blisko emocjonalnie ze swoją babcią, ale mieszkasz daleko, przyjazd bez okazji z kwiatami może to być to świetna okazja, aby powiedzieć “myślę o tobie”. Dzięki bogatej ofercie kwiaciarni możesz wybrać dowolny rodzaj kompozycji kwiatowej, który według Ciebie przypadnie jej do gustu. Ponieważ nie musi być ona sezonowa ani przeznaczona na konkretne święto, jest to dobry moment, aby wręczyć jej wyjątkowe kwiaty, których normalnie byś nie kupił. Jeśli zawsze dajesz babci róże, to podarowanie kwiatów bez okazji jest szansą na poszerzenie horyzontów. Dlaczego nie zaskoczyć jej nowoczesną aranżacją kwiatową?

Kwiaty na Dzień Babci – pokaż, że pamiętasz